Podpořte projekty vnášení umění do brdské přírody

 

 

Řeší se problémy s financováním tisku a jiné - mj. vůbec zadluženost budovy, zadluženost již narostla značného stupně a projekty jsou finančně ohroženy, proto jsou činěny všechny možné kroky k získání podpory - ve chvíli, kdy konečně je možné se věnovat tomu pravému a je kde - vše nyní je připraveno na začátek, pouze peníze jsou problémem.

Do určité míry situace vznikla nabalováním různých závazků na původně nizoučkou hypotéku - v domnění finančních poradců, že si mohu v poklidu psát spousty posudků na obrazy a výdělky jsou jisté. Je to neznalost dané oblasti práce. V 90. letech jsem si také myslela, že je důležité dělat vše dobře a plně, určila jsem stovky uměleckých děl ve všech možných státních institucích - včetně ministerstev a Úřadu vlády. Vše v této oblasti je však v rukou obchodní mafie a jestliže někdo není její součástí, ocitá se v nebezpečné oblasti. Proto dávno nestojím o tento typ práce a s ulehčením se vracím ke svému původnímu zájmu, tomu co je mi vlastní - tj. své osobní umělecké tvorbě, jak výtvarné, tak literární. Nyní konečně jsou k tomu i potřebné prostory a pouze nedostatkem peněz je vše ohroženo.

Můžete směřovat svou podporu prostřednictvím vypsaného programu PENÍZE PRO PROJEKT pro galerii s obrazovým a knižním fondem a vydavatelskou činností, kde podpora není myšlena jako dar, nýbrž odměna za něco konkrétního.

Objednejte si inzerci anebo jinak projevte svůj zájem - viz další odkazy:

 

Rozklikněte:

 

 

 

 

 

Kontakty:

nebo

 

TOPlist