Obrazy na prodej

 

 

 

Níže je nabídka konkrétních obrazů k prodeji, mezi nimi jsou i obrazy, jejichž nabídka je časově omezena a váže se pouze na momentální potřebu jejich prodeje, jakmile ta pomine, obrazy nebudou již nabízeny k prodeji. U obrazů jsou uvedeny ceny, které však v přímém jednání mohou být upraveny dohodou.

 

Mnohé najdete i v nabídce galerie ROSEMARIE, kde se dočtete i o výhodách nákupu v galerii a získání členství v Klubu přátel galerie ROSEMARIE:

Rozklikněte pozvánku: Od počátku března 2017 probíhá prezentace obrazů i s literaturou v Galerii MICHAEL, Rašínovo nábřeží 58, Praha 2.

Dne 1. března 2017 v 17 hodin se konala slavnostní vernisáž expozice děl současných umělců v Galerii MICHAEL. Galerie je umístěná v příjemném a dobře dostupném prostředí Rašínova nábřeží 383/58 v Praze 2 a tato expozice je vyloženě soustředěna na současné umění - především výtvarné, ale i literární a jsou zde plánované pravidelné Hovory o umění.

K umístění galerie - několik fotografií a mapka na podrobnějším webu, tam i více k prezentovaným výtvarným dílům a rovněž i k literatuře, vesměs související s výtvarným uměním - rozklikněte obrázky:

Pro bližší informace o této expozici a Hovorech o umění či v případě zájmu o účast na tomto programu se obraťte: nebo

Nové - v závěru stránek je postupně vkládána nabídka obrazů i s cenami, obrazů je v galerii ROSEMARIE velké množství, proto bude vkládáno opravdu postupně a popř. může zájemce přímo přijet a podívat se sám.

 

 

Tato monorafie, věnovaná mi autorem jako rodinným přítelem mých rodičů, mi byla v nedávné době zcizena Miroslavem Kolářem, známým pochůzkářem s obrazy, kterého mám v paměti z přelomu tisíciteletí, kdy se po smrti malíře Ivana Sedlického dne 19.3.1999 nastěhoval do jeho velkého bytu s ateliérem, přímo přeplněného stovkami obrazů - což mám v počítačích i zaznamenáno, protože jsem pro notáře zpracovávala pozůstalost - a během pár týdnů měla vdova zcela "vybílený" byt. Měla jsem ho v paměti dobře, ne že ne, i když jsem pochybovala, když se tak znenadání jakoby nic objevil u brány Galerie Rosemarie, že galerista, co pro něj pracuje, potřebuje ode mne posudek. Vedle knihy, kterou ode mne vymámil jen prý na co nejkratší dobu, aby někomu něco v ní ukázal, odnesl ještě pět obrazů dát je k průzkumu či zjistit, zač by se kdyžtak daly prodat. Když jsem začala urgovat vrácení všeho, nepřijímá telefon. Vše zde bude zveřejněno pro informaci, co je zcizené a v současnosti hledané - byla jsem přemluvena lidmi od městského zatupitelstva, abych nechala napřed jednat je ze své úřední moci a kdyžtak až poté předala policii. Předpokládám, že tento "vágus", který je stále nějak "záhadně na štíru" s policii a úplně se oklepal, když tu v Galerii Rosemarie uviděl fotografii tatínka zamlada v policejní uniformě, ihned vše velmi levně prodal galeristům - což jsem hned předala patřičné adresy - a peníze použil pro svou potřebu. Nechávám stranou dva obrazy, za něž mi minimální částky donesl - zřejmě když dostal víc - i pro mne - a to za jeden obraz mi dal čtvrtinu toho, co jsem já za něj vydala a to zcela vypouštím, na kolikrát větší částku je napsaný posudek soudního znalce - číslo je spíš astronomické a za druhou "romantičku" po dědovi mi donesl tak mou úhradu za zrestaurování obrazu.

 

 

Aktuálně byla přerušena nabídka vybraných děl české moderny, podložených vždy řadou znaleckých posudků a materiálovými průzkumy. V součanosti není možné říct, zda v budoucnu bude majitel sbírky opět nabízet díla rovněž touto neaukční cestou.

Momentálně jsou tedy nabízena díla z jiných sbírek a vlastní obrazy.

Bližší informace můžete získat na

Ukázky z aktuální nabídky najdete v prezentaci Galerie ROSEMARIE:

Monetize your website traffic with yX Media Monetize your website traffic with yX Media yX Media - Monetize your website traffic with us

  

 

 

Delší dobu byly nabízeny mimořádně kvalitní olejomalby Oty Janečka na plátně z mimořádné bohaté a kvalitní sbírky, daná kvalitní sbírka je však již vyčerpaná.

Jen výjimečně se ale objevují jednotlivě obrazy z dalších zdrojů.

Více na

 

 

 

Obrazy Andreje Bělocvětova (1923-1997) z rodinného vlastnictví - z pozůstalosti malíře:

Vzhledem k mnohaletému blízkému kontaktu s potomky malíře jsou k dispozici obrazy z pozůstalosti, které však nejsou primárně k prodeji - jsou jednak v galerii v Poděbradech, kde vůbec není zájem obrazy zveřejňovat a dále i v galerii ROSEMARIE:

Poslední obraz je galerií ROSEMARIE momentálně zapůjčený galerii v Poděbradech.

Ohledně obrazů Andreje Bělocvětova přímo z rodiny podrobněji:

 

 

 

Otto Pfeiffer (1882-1955) - tentokrát nikoliv nabídka, ale naopak hledané obrazy:

Otto Pfeiffer (5.11.1882 Mulhouse,Francie - 6.11.1955 Sarreguemines,Francie). Otto Pfeiffer, precizní zobrazitel přírody, ve své době oceňovaný, též prezidentem T.G.Masarykem, dnes natolik pozapomenutý, že v aukčních katalozích je psaný jako dvě různé osoby a většina prodejů je připisovaná malíři, žijícímu v letech 1850-cca 1937 a pouze nedávný prodej obrazu Dva dalmatini je připsán správnému tvůrci, žijícímu 1882-1955. Přes 40 let žil a tvořil u Nového Boru v severních Čechách, proto zejména v této oblasti je předpoklad nalezení dalších obrazů tohoto pozoruhodného tvůrce. Shání se po nich vnuk malíře, žijící v Holandsku a v poslední době zejména v Portugalsku.

Přiloženy jsou příklady Pfeifferových obrazů - napřed je to obraz Gladioly - tak, jak byl nabínut majitelem, v minulosti neodborně ošetřený a přemalovaný - ve stavu, v němž jej vnuk malíře koupil a pak je přiložen stav poté, kdy jej nechal zresataurovat a uvést do původní podoby, obraz je datovaný rokem 1936, je to olejomalba na překližce, 69 x 50,5 cm.

Další obraz zná vnuk malíře od počátku, ale znovu jej objevil v r. 2008 na aukci v Brémách, kde jej koupil. Tento nádherný obraz, olejomalba na plátně 70 x 100 cm, byl vystavený v r. 1928 v Praze na malířově výstavě, kde byla malířova dcera a matka vnuka přítomna, když tam přišel prezident T.G.Masaryk, provázený dalšími třemi pány a vybral si obrazy, mezi nimiž byl právě i tento. Byl Pfeifferovými obrazy nadšený a řekl malíři, že obrazy jsou nádherné a že je škoda, že je Němec. Na to Pfeiffer reagoval, že se omluvil, že s tím nic nemůže udělat. Nicméně tedy právě tento obraz si na výstavě Masaryk zakoupil a až nyní v r. 2008 se vnukovi malíře podařilo obraz objevit v aukčním domě Bolland&Marotz v Brémách a ještě před aukcí jej koupil. Aukce se konala 5.7.2008 a byl na ní ještě jeden Pfeifferův obraz téhož formátu - obrazy byly popsány jako Jezera v Rakousku. Tento druhý obraz je v následující ukázce.

V prodeji 31.3.2014 byl v Amsterdamu prodáván obraz Dva dalmatini, olejomalba na desce, 60,1 x 80,5 cm.

A na závěr je připojen obraz, který je dosud nezvěstný a zvlášť tedy se na něj soustředí hledání.

 

 

 

Drahoslav Šolta (narozený 1960) - zde exkluzivní nabídka ke koupi - obrazy přímo z ateliéru malíře:

 

 

Drahoslav Šolta: Česká krajina, akryl na plátně, 80 x 90 cm, na zadní straně razítka autora a jeho certifikát originality Drahoslav Šolta: Zátiší, akryl na plátně, 90 x 80 cm, na zadní straně razítka autora a jeho certifikát originality

 

Více informací, zejména biografické údaje - http://www.mariepospisilova.com/Solta.html

 

 

Marie Pospíšilová (Pansymarie) - obrazy na http://www.mariepospisilova.com, kde bližší údaje, včetně textů ve čtyřech biografických slovnících.

Zde náhodně vybrané ukázky z podobizen a symbolistních kombinovaných technik, celky a detaily obrazů, na konci z cyklu Tarot:

Bude ještě uspořádáno do přímé nabídky obrazů ke koupi - tj. především ze dvou cyklů - Koček čarodějek, což jsou hlavně barevné linoryty a pak kombinovaných technik na plátně - hlavně akryl a akvarelový pastel a koláž z vlastních fotografií - a to hlavně z cyklu Tarot.

Olminka se stala andělem není k prodeji, Kočičí sen je prodaný, k prodeji jsou malby akrylem a akvarelovým pastelem a koláže z vlastních fotografií na plátně 50x50 cm - Setkání víly s andělem, Dům Rosemarie-Pansymarie v Řitce, Zahradní víla, Královna pentaklů a Eso pentaklů. Brdské veverky jsou některé již prodané.

Barevné linoryty cyklu Kočky čarodějky byly dříve ve velkém prodávány na Aukru, bylo jich tam celkem prodáno několik stovek, někdy větší množství odebírali i stálí zájemci, kteří nyní vlastní velké soubory. Na Aukru bylo také prodáno větší množství Koček čarodějek, provedených malbou v různých technikách, v řadě tarotových karet.

V současnosti již tvorba na Aukru nabízena není, protože je už výše hodnocena kamennými galeriemi - malby na plátně 50x50 cm aktuálně vykupuje galerista po 15.000,- Kč, zarámované linoryty po 2.500,- Kč, jinde jsem doporučila cenu od 1.500,- Kč.

Nižší ceny jsou v obchodě ve Vrchotových Janovicích a jeho internetové podobě - viz dále.

Výše reprodukované Setkání víly s andělem, akryl na plátně, 50x50 cm je vystaveno a nabízeno v ATELIÉR ART v Poděbradech, tam vystaven a nabízen rovněž soubor rámovaných barevných linorytů Koček čarodějek.

Rámované barevné linoryty Koček čarodějek jsou vystaveny a nabízeny rovněž v obchodě ve Vrchotových Janovicích pod zámkem Sidonie Nádherné, kde jsou vystaveny a nabízeny též v internetové verzi obchodu - zde jen příklady z většího souboru tam nabízených děl:

Tam na objednávku pro milovníky koček byly namalovány i realistické verze Koček čarodějek, akvarelové pastely na plátně, 38x40 a 23,7x29,8 cm, 40x40 a 18x24 cm - Kočky čarodějky na Karlštejně, které však byly hned zarezerované, dále Kočky čarodějky pod Hradčany a Kočky čarodějky u sv.Mikuláše, dále Kočky na Karlštejně a Kočka na střeše:

Obrazy jsou prodejcem ve dnech 25.-26.10.2014 vystaveny a nabízeny na Světové výstavě koček v Praze-Letňanech.

  

  

Vybrané obrazy k prodeji je možné sledovat i na jednom z alb - na http://album.volny.cz/tabulari   obrazy - právě k prodeji - tam aktuální nabídka

Jakéholiv dotazy -

Popř.další informace a další nabídky obrazů na http://www.mariepospisilova.com

Dále na: http://www.mariepospisilova.com/vybrané_obrazy.html

Či na starší podobě těchto stránek: http://www.mariepospisilova.com/obrazynaprodejMP-staré.html

 

Již od první poloviny či poloviny 80. let jsem při průzkumu obrazů spolupracovala s ing.Bohumilem Štverákem, který tehdy zahájil provádění své originální radiologické expertízy pomocí rentgenofluorescenčních paprsků, určující se stoprocentní jistotou objektivní vědeckou metodou stáří veškerých vrstev díla, tj. včetně podkladu a popř. i lokalitu vzniku díla - bližší informace, které jsou však vzhledem k úmrtí ing.Štveráka nevyužitelné:

 

 

Aktuality:

 

Dostala jsem odkaz, jak na You Tube je v rozhovoru o investicích do umění ukazován odkaz na mé stránky, jak upozorňuji na falzum, prodávané v pražské aukční síni, ostatně těch poukazovaných falz je víc - rozklikněte a vedle pak rozklikněte na odkaz na mé stránky:

 

 

Nabídka obrazů:

Nejaktuálnější nabídka různých autorů je právě prezentována v Galerii MICHAEL na Rašínově nábřeží 58 v Praze 2 a bude vkládáno na stránky:

Začneme jakýmsi programovým obrazem, kterým jsem v r. 2015 vyjádřila nešťastnou situaci na našem trhu s obrazy. Kupci obrazů by se měli poučit u velkých sběratelů umění v minulosti. Vyšla řada jejich životopisů, takže stačí jen číst. Nikdy by se nedopustili tak obrovského investičního omylu, aby kupovali obrazy umělců, jejichž ceny jsou právě na vrcholu. Nejčastěji se stali sponzory některého začínajícího nebo prostě zatím nedoceněného umělce a levně nakoupené obrazy v jejich vlastnictví jim pak v příštích letech přinesly obrovský majetek. Zvířata na obraze se řídí vlastním instinktem a nenechají si vnutit názory současného trhu a za zvuku klasiky - tónů Chopinova valčíku v bujně zarostlé zahradě domu s cimbuřím - "náš dům-náš hrad" až kultovní produkt současného trhu devastují. Příroda je mocná a krásná a v tom je skutečná hodnota, opravdové bohatství - viz Tarot - karta devíti pentaklů.

Vždy rozklikněte:

Marie Pospíšilová, Tarot - devět pentaklů, značeno vpravo dole: PANSYMARIE 2015 a stylizovaným květem macešky, akryl na plátně, 100 x 100 cm, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Andrej Bělocvětov, Šeříkový Sudek, značeno vpravo dole šedou barvou: Bělocvětov 74, olej a email na sololitu, 63 x 45 cm - vlastní sololit, adjustováno v rámu, na zadní straně sololitu různá čísla a třikrát pozůstalostní razítko. Obraz Bělocvětov namaloval dva roky před Sudkovou smrtí, v době, když už spolu nebydleli v jednom domě, jak tomu bylo v 50. letech - v domě na Újezdě pod Petřínem, odkud nejspíš Sudek chodil na jaře na Petřín obdivovat vůni šeříků a tak ho měl malíř v paměti a zobrazil jej - ccelého prodchnutého šeříkovou vůní. Obraz je jednak krásnou ukázkou vývoje Blocvětovových Sudkových podobizen a zároveň i karikaturní zkratky, k níž se v podobiznách dobral právě v daném obedobí počátku 70. let. Obraz byl v roce 2013 zakoupen od malířova syna Daria, kdy byl na poslední chvíli zachráněn, protože již byl předán jako jistina proti nízké půjčce - způsob, jakým Darius Bernard po smrti své matky Magdy Bernardové přišel o většinu obrazů z pozůstalosti. Současná situace však vyžadovala, že nyní na jaře 2017 musel být prodán - obraz byl tedy prodán.

Marie Pospíšilová, Šeříkový Sudek - kopie, v některých detailech volnější, rozměrnější a na lepším materiálu. Bělocvětov pouze v 50. letech maloval na rozměrná plátna, která mu tehdy posílal anglický sponzor, jindy se musel spokojit s podřadnějším materiálem. Akryl na plátně, 85 x 60 cm, vlastní malba je neznačena, na zadní straně plátna je cedulka s razítkem autorky. Cena: 20.000,- Kč.

Stejně jako byl výše uvedený originální obraz Šeříkového Sudka od A.Bělocvětova jen v momentální situaci prodán, tak i nabídka následujícího obrazu je časově omezená, pokud již nebude nutné obraz prodávat, nebude nabízen k prodeji:

Andrej Bělocvětov: Velká parádnice, olej na kartonu, značeno vpravo dole šedou barvou: Bělocvětov, nyní adjustováno v paspartě, světlost 80 x 60 cm, v rámu - celek: 97 x 76 cm. Na zadní straně kartonu - kresba tužkou: Podobizna dívky, vpravo nahoře značeno: Bělocvětov 63, novou adjustací zadní strana zakryta - při adjustaci byla preferovaná přední strana s malbou Velké parádnice, což je jeden z významných námětů malíře. Na prvních dvou fotografiích je zachycen současný stav v adjustaci, na dalších dvou starších fotografiích je stav před adjustací - přední strana a zadní strana. Domnívám se, že kresba s datem 63 je starší a že daný karton Bělocvětov pro malbu použil tak o 10 let později. Tehdy v první polovině 70. let vznikaly tyto jeho karikaturně laděné podobizny, které dle mého názoru jsou z jeho tvorby nejzajímavější, jsou zcela jeho vlastní stylizací, kam se sám dobral, bez toho, aniž by se opíral o cizí vzor, jakým byl Pablo Picasso v jeho tvorbě 50. let či později Jackson Pollock od 60. let později. Kdyby to nebylo v dané chvíli třeba, nikdy bych tyto obrazy neprodávala - jako jsem právě již prodala i Šeříkového Sudka z r. 1974, který je typickou ukázkou této tvorby. K této Velké parádnici mám zvlášť silný vztah vzhledem k tomu, kdo je na obraze nepochybně zachycen - a to osoba, s níž jsem byla v blízkém osobním a pracovním kontaktu po mnoho let, než jsem zjistila, její egocentrismus je pro mne velmi nebezpečný a škodí mi. Ten je na obraze jasně zachycen. Je to dcera malíře z jeho prvního manželství, či spíš partnerství, protože manželství trvalo pouze krátkou dobu v rámci jednoho roku, dříve se nemohl ženit z důvodu absence potřebných dokladů kvůli původnímu argentinskému občanství matky, které pak odmítla prodloužit. Po formálním prvním sňatku se v témže roce malíř rozvedl a oženil s druhou partnerkou Magdou, s níž pak měl o 15 let mladší dítě - syna a v této rodině spokojeně dožil až do smrti. Dané obrazy jsou právě z majetku této druhé rodiny. Cena: 180.000,- Kč.

Andrej Bělocvětov, Rodina na výletě, značeno vpravo nahoře černou barvou: Bělocvětov 73, olej a email na sololitu, 32,5 x 70 cm, v dobovém bílém rámu, na zadní straně cedulka DÍLA, částečně přelepená další cedulkou s pořadovým číslem 20 z jakési výstavy, zezadu v levém horním rohu: 70 x 32,5 A.BĚLOCVĚTOV, černým fixem 8 v obdélníčku a červeně 42. Jedná se nejspíš o čísla z výstav. Obraz byl jedním z posledních obrazů, který zůstal z pozůstalosti u syna Daria. Na obraze je druhá malířova rodina - malíř s Magdou a synem Dariem, v současnosti Darius vypadá přesně jako tehdy otec na tomto obraze, včetně shodných gest. Cena: 80.000,- Kč.

Andrej Bělocvětov (1923-1997), Mateřství - Matka s dítětem, Magda s Dariem, druhá polovina 60. let, neznačeno, na zadní straně razítko pozůstalosti, jak bylo dáváno ve druhé malířově rodině právě Magdy a Daria, olej na kartonu, v paspartě a rámu, světlost pasparty - 35,2 x 25,5 cm, celek - 50 x,2 x 41 cm, mírně poškozené - přelomení kartonu, cena: 20.000,- Kč.

Andrej Bělocvětov, Podobizna muže v silných brýlích, značeno vpravo nahoře: Bělocvětov 72, olej a email na sololitu, 68 x 50,5 cm, v bílém lištovém rámu, na zadní straně sololitu vpravo nahoře jsou napsaná dvě čísla: 33 a 39, cena: 65.000,- Kč.Obraz byl prodán.

Andrej Bělocvětov, Podobizna muže - básníka, značeno vlevo nahoře: Bělocvětov 71, olej a email na podklady upraveném a zpevněném papíru - typická malířova úprava při nedostatku jiného materiálu, 60 x 43 cm, adjustováno v rámu, cena: 65.000,- Kč.

Zatím blíže neurčený monogramista J.L., nejspíš německý malíř konce 19. století, Na dostizích, značeno vpravo dole: J.L. 1895, olej na kartonu, 48 x 66 cm, v rámu, na zadní straně adjustace jsou nalepené ústřižky z dobového německého tisku, cena: 30.000,- Kč.

O.Knotek (velmi kvalitní malíř před polovinou a v polovině 20. století, který zůstal mimo všechny soupisy, snad Oldřich Knotek), Zátiší, značeno v pravé dolní části: O.Knotek, olej na trojvrstvé překližce, ovál 68 x 96 cm, v rámu - ovál 87 x 115 cm, velmi masivní, těžký obraz, cena: 20.000,- Kč, obraz je nyní nezvěstný, zcizený.

Otakar Sedloň (1885-1973), Dívka na lehátku, značeno vlevo dole tužkou: Sedloň, olej na plátně, 45 x 36, nerámováno, cena: 8.000,- Kč.

Marie Pospíšilová, Zahradní víla, značeno vlevo dole fialově: PANSYMARIE 2012-14 ZAHRADNÍ VÍLA, koláž z autorských fotografií a malba akrylem na plátně, 50 x 50 cm, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Tarot-eso pentaklů, značeno vlevo dole zeleně stylizovaným květem macešky a PANSYMARIE 2014, koláž z autorských fotografií a malba akrylem a akvarelovým pastelem, na plátně, 50 x 50 cm, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Setkání víly s andělem před zrozením Kočkovily, značeno v pravé části dole modře: PANSYMARIE 2012-13, akvarelový pastel a akryl na plátně, 50 x 50 cm, cena: 12.000,- Kč.

Marie Pospíšilová, Brdské hřbety - výhled z okna velkého ateliéru ve druhém poschodí, značeno vpravo dole zeleně stylizovaným květem macešky a Pansymarie 2016, akryl s pískem, na plátně, 30 x 60 cm, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Brdská veverka I - Veverka házející ořechem, značeno vpravo dole světle zeleně stylizovaným květem macešky a 2016 PANSYMARIE, akryl a akvarelový pastel na plátně, 30 x 30 cm, cena: 4.000,- Kč, obraz je prodaný, další dvě Brdské veverky jsou ale nabízeny v Galerii MICHAEL a další jsou doplňovány v Galerii ROSEMARIE - nyní čerstvě Brdská veverka V. jarní, akryl s příměsí písku, shodná cena.

Marie Pospíšilová, Brdská veverka II, značeno vpravo dole oranžově stylizovaným květem macešky a PANSYMARIRE 2016, akryl s příměsí písku a akvaelový pastel na plátně, 30 x 30 cm, cena: 4.000,- Kč. Obraz je prodaný.

Marie Pospíšilová, Brdská veverka III, značeno vpravo dole červeně stalizovaným květem macešky a PANSYMARIE 2016, akryl a akvarelový pastel na plátně, 30 x 30 cm, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Brdská veverka IV, značeno vpravo dole zeleně stylizovaným kvatem macešky a PANSYMARIE 2016, akryl a akvarelový pastel na plátně, 30 x 30 cm, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Brdská veverka V. jarní, značeno vpravo v dolní části zeleně stylizovaným květem macešky a PANSYMARIE 2017, akryl s příměsí písku na plátně, 30 x 30 cm, cena: 4.000,- Kč.

Marie Pospíšilová, Nokturno - Noblesní společnost, značeno vlevo dole černou barvou stylizovaným květem macešky a Marie Pospíšilová Pansy 2006, na zadní straně plátna černou barvou: Nokturno Noblesní společnost MPansy 2006, olej na plátně, 40 x 50 cm, zachycený výhled z okna pokoje do dvora dřívějšího bydlení na pražských Vinohradech, poněkud stísněnější oproti současnému výhledu na zeleň a brdské hřbety, alespoň imaginativně oživený kočičí společností, cena: 8.000,- Kč

Marie Pospíšilová, Zrzavý kocourek, značeno oranžovým akvarelovým pastelem vlevo po straně: 2016 PANSYMARIE a stylizovaným květem macešky, akryl s pískem a akvarelový pastel na plátně, 20 x 30 cm, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Kočka čarodějka XXIV/49, značeno vpravo dole tužkou: PANSYMARIE 2010-2012, barevný linoryt, domalovávaný, na papíru, 29,7 x 21 cm, adjustováno v rámečku, pod sklem, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Kočka čarodějka XXVI-Kočkovila/129, značeno vlevo dole tužkou: PANSYMARIE 2011-2014, barevný linoryt, domalovávaný, na papíru, 29,7 x 21 cm, adjustováno v rámečku, pod sklem, obraz je nyní nabízen v Galerii MICHAEL.

Marie Pospíšilová, Kočka čarodějka XXVI-Kočkovila/130, značeno vlevo dole tužkou: PANSYMARIE 2011-2014, barevný linoryt, domalovávaný, na papíru, 29,7 x 21 cm, adjustováno v rámečku, pod sklem, cena: 1.500,- Kč.

 

Aktualizovaná nabídka na eAntik:

 

 

Takto kamery sledují interiér i okolí současné Galerie ROSEMARIE a zaznamenávají chování i těch, co evidentně nemají čisté svědomí:

 

 

Zdravotní a zdravotnické potřeby, kojící polštáře, monitory dechu - vše pro Vaše zdraví

TOPlist TOPlist